BE.NET

strefa uczestnika

WEBINARY

Kompetencje przyszłości

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami, chcesz poszerzać swoją wiedzę w eksperckim gronie i przyjaznej atmosferze? Webinary Be.Net są właśnie dla Ciebie! Co tydzień w czwartki o 18.00 zapraszamy do udziału w spotkaniach z wybitnymi ekspertami. Wśród naszych prelegentów będą Nauczyciele Roku, przedstawiciele organizacji na co dzień zajmujących się dbaniem o wizerunek, bezpieczeństwo w sieci (między innymi własne dane i finanse). Pokażemy również w jaki sposób pracować kreatywnie w ogólnodostępnych narzędziach i realizować kreatywne i skuteczne lekcje dla i z uczniami. W tym roku w Programie Be.Net koncentrujemy się na temacie kompetencji przyszłości.

Możesz wziąć udział w dowolnej liczbie webinarów. Wybrać te które Cię interesują i swobodnie kształtować ścieżkę kształcenia. Na tych którzy zostaną z nami dłużej czeka certyfikat Be.Teacher. Szczegóły.

LIVE Z EKSPERTAMI

Eksperckie live

Są uzupełnieniem webinarów Be.Net. Odbywają się co 2 miesiące i trwają 45 minut. Jest to okazja do zadania pytań i pozyskanie kolejnych technologicznych inspiracji do swoich działań.  Spotkania odbywają się na platformie Facebook. 

MATERIAŁY

Dajemy możliwość poznania ekspertów i poszerzenia swojej wiedzy

W Be.Net nie tylko dajemy możliwość poznania ekspertów i poszerzenia swojej wiedzy o najnowsze informacje dotyczące nowych technologii, ale też dajemy narzędzia, którymi możesz pracować z uczniami. Zapraszamy do pobierania bezpłatnych scenariuszy dla uczniów klas: 1-3, 4-6. 7-8 i szkół ponadpodstawowych. Znajdziesz je tu.

CERTYFIKAT

Dowiaduj się więcej i dostań certyfikat!

Wszyscy uczestnicy Programów Be.Net i Be.Eco  mają możliwość uzyskania akredytowanego przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli Certyfikatu. Wystarczy, że weźmiesz udział w dowolnie  wybranych 8 webinarach (mogą być zarówno z puli Be.Eco jak i Be.Net) i rozwiążesz quiz po każdym z nich. 8 rozwiązanych quizów daje możliwość pobrania certyfikatu Be.Teacher! Zostań z nami na dłużej!

BIBLIOTEKA

Stworzyliśmy bibliotekę inspiracji

I dodatkowych materiałów dla nauczycieli. W tym miejscu znajdziecie ciekawe raporty i ich omówienie, polecane książki, filmy i podcasty. Sprawdź.