BE.NET

strefa uczestnika

MIESIĘCZNE WYZWANIA (CHALLENGE)

Zapraszamy szkoły do pozytywnej rywalizacji w sieci.

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Pokażcie co potraficie i jak wiele dobrego można zrobić w internecie. Co miesiąc w naszych mediach społecznościowych będziemy ogłaszać nowe zadanie. Na jego wykonanie szkoły będą mieć 2 tygodnie. Po tym specjalnie wybrane jury będzie wskazywało zwycięzcę! Obserwujcie nas na Facebooku i szukajcie informacji w Aktualnościach.

HACKATHON

Wyjątkowe wydarzenie dla uczniów klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych.

W interdyscyplinarnych zespołach uczniowie będą rozwiązywali problemu na pograniczu ekologii, technologii i urbanistyki. Poznają metodykę i sens pracy projektowej. Najlepsze Zespoły będą brały udział w rozgrywkach lokalnych i ogólnopolskich.

MASTERS&ROBOTS YOUTH

Specjalna część wyjątkowej Międzynarodowej Konferencji Masters&Robots

Przygotowana z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych. Wyjątkowi prelegenci, autorytety i specjaliści w dziedzinach związanych z przyszłością i nowymi technologiami podczas specjalnych spotkań dzielą się wiedzą i odpowiadają na pytania uczestników. Wydarzenie odbywa się corocznie pod koniec września. Szczegóły.

QUIZ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE

Klasy 1-3, 4-6

Quiz online wiedzy o internecie to wyjątkowa możliwość sprawdzenia wiedzy uczniów bez stresu o oceny. Czas na wykonanie zadania szkoła znajduje sama w przeciągu dwóch tygodni quizowych.

Uczniowie podają wyłącznie kod szkoły i numer klasy co pozwoli przyznać nagrody tym szkołom, w których wiedza o sieci będzie największa.

Quiz przewidziany jest w semestrze letnim 2023.

BADANIE

Czym dla uczniów jest bezpieczeństwo w internecie?

  • Jak szkoły postrzegają przestrzenie bezpieczne dla wszystkich?
  • Jakie narzędzia są stosowane by szkoły podążały bezpiecznie z duchem czasu?

Między innymi na te pytania będzie odpowiadać badanie świadomości internetowej 2023.

Zapraszamy do udziału uczniów klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych  Szczegóły wkrótce.